http://steelmart.cz/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/745283_test2.pnglink
http://steelmart.cz/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/40530402.jpglink
steelmart
Politika kvality a environmentu

Vedení firmy v souladu s ISO 9001 a ISO 14001 a strategickými záměry firmy vyhlašuje pro roky 2014-2017 tuto politiku kvality a environmentu:

Jsme přesvědčeni, že u každého zákazníka bude vedle ceny stále více rozhodovat kvalita poskytované služby a přístup k životnímu prostředí. Kvalita poskytované služby je prvním předpokladem spokojenosti zákazníka. Spokojenost zákazníka je pak podmínkou pro vybudování a stabilizaci sítě stálých zákazníků, což umožní trvalý rozvoj společnosti. Kvalita poskytované služby a šetrný přístup k životnímu prostředí je podmíněn, kvalitním vybavením, kvalifikovanými pracovníky, způsobilými dodavateli a fungujícím systémem managementu.

Vedení společnosti se proto zavazuje k osobní angažovanosti a aktivitě v rámci neustálého zlepšování systému managementu kvality a environmentu a nabízených produktů v rámci realizace zakázek s cílem zvyšování spokojenosti zákazníků.

V oblasti nabízených služeb se budeme řídit následujícími zásadami:
Zákazník je vždy na prvním místě zájmu společnosti.
Zákazníkovi musí být vždy dodán produkt  objednaného typu, množství a v dohodnutém termínu.
Solidnost a kultura podnikání je samozřejmostí.
Technické vybavení společnosti, kvalifikace pracovníků a způsobilost servisních organizací musí být rovněž v souladu s požadavky společnosti a zákazníka.
Ve všech činnostech společnosti bude preferován kladný přístup k životnímu prostředí.

1.4.2017

Martin Hladiš
jednatel společnosti

 

Certifikát ČSN EN ISO 9001

Certifikát ČSN EN ISO 14001

 

 

HUTNÍ MATERIÁLY

STEELMART