http://steelmart.cz/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/745283_test2.pnglink
http://steelmart.cz/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/40530402.jpglink
steelmart
STEELMART s.r.o.

je česká obchodní společnost, která byla založena v roce 1999, se sídlem v Uherském Hradišti. Hlavní náplní je nákup a prodej hutních materiálů ,nejvíce se jedná o plechy pozinkované, svitkové za tepla a za studena válcované, kvarto plechy, otěruvzdorné, vysokopevnostní, kotlové , Cor -Teny, lakované, hliníkové, ale také např. nerezové plechy. Skladem držíme i profily, nosníky, Jakly ,trubky a betonářskou ocel.

Firma nabízí i služby v oblasti dělení materiálu a dopravy zboží. Rozsah našeho působení je především na trhu v České Republice a na Slovensku. Cílem společnosti je dosahování co nejvyšší úrovně kvality služeb v oblasti distribuce hutních materiálů za nejvýhodnější ceny. Doufáme, že budete s naší nabídkou spokojeni a těšíme se na spolupráci.


Ke stažení:

Všeobecné obchodní a dodací podmínky

 


Naše společnost STEELMART s.r.o. realizuje projekt s názvem „Přestavba bývalého zemědělského objektu STEELMART v Huštěnovicích“, reg. č. CZ.01.2.07/0.0/0.0/18_238/0014749, který je schválen ke spolufinancování z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost, tedy ze zdrojů Evropské unie.


 

 

HUTNÍ MATERIÁLY

STEELMART